ITF Angie Academy CUP 2019

Na zakończonym w niedzielę 20 stycznia 2019 r. międzynarodowym turnieju ITF Angie Academy CUP 2019 rozgrywanym w Puszczykowie (obiekt będący bazą przygotowań dla Angelique Kerber) startowało dwóch naszych zawodników: Zuza Szczepańska i Dawid Wiśniewski.

Zuzanna Szczepańska przebijająca się przez eliminacje doszła do ćwierćfinału gry pojedynczej gdzie uległa finalistce Karynie KACHUR (UKR) [3] 3/6 2/6. W grze podwójnej zdobyła natomiast drugie miejsce, z partnerką Karoliną Bartusek, ulegając w finale parze Evialina, LASKEVICH (BLR) / Natalia, MICHTA (POL) [2] 3/6 5/7.

Dawid Wiśniewski natomiast doszedł do drugiej rundy gry pojedynczej, w której uległ Egorowi SHESTAKOV (RUS) (Q) 1/6 3/6. W deblu para Marcel POLITOWICZ (POL) /  Dawid WISNIEWSKI (POL) uległa w pierwszej rundzie parze Billy BLAYDES (GBR) / Alexander GAMMARIELLO (ITA) 4/6 3/6.