TRWA DOBRA PASSA UTALENTOWANEJ ZAWODNICZKI ITT GOPLANIA

Julia OCZACHOWSKA, uczennica szkoły podstawowej w TUPADŁACH, w dniach 28 – 31 grudnia 2010r. z dużym powodzeniem uczestniczyła w kolejnym halowym, ogólnopolskim turnieju tenisa ziemnego Serii 1 Skrzatów, rozegranym w Sobocie koło POZNANIA.
Niespełna 11 letnia zawodniczka ITT GOPLANIA podopieczna Ryszarda Stryjskiego, obecnie klasyfikowana na 9 miejscu w kraju w Kategorii Skrzatek do 12 lat, zajęła bardzo dobre III miejsce.
We wspomnianym turnieju uczestniczyły 32 zawodniczki z całego kraju.
Julka w drodze do półfinału pokonała kolejno: Adriannę Klawińską ( Poznań ) 6/1, 6/0; Paulinę Bednarczyk ( WTT Wejherowo ) 6/2, 3/6, 10/4; Martynę Domin ( STKS Kędzierzyn – Koźle ) 6/1, 6/2. W grze o finał, po bardzo równym pojedynku, przegrała ze zwyciężczynią turnieju, rozstawioną z nr 1 a obecnie 4 zawodniczką kraju, Wiktorią Rutkowską ( AZS Poznań ) w stosunku 6/4, 6/3.
W dniach 14-17 stycznia 2011r. Julka wraz z trenerem udają się do Radomia na kolejny HOTK Super Seria.