GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W MINITENISIE

Grand Prix województwa kujawsko–pomorskiego w minitenisie rozgrywane było od jesieni ubiegłego roku. Obejmowało ono cykl 6 turniejów tenisowych, w których rywalizowały dzieci do lat 10. Turnieje rozgrywane były na kortach w Bydgoszczy, wg zasad określonych w programie „tenis 10”.

W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy z Inowrocławia, Bydgoszczy, Torunia, Gdańska, Wejherowa i Świecia. Klub ITT Goplania godnie reprezentował utalentowany Krzysztof Lubowicz. Rozegrał 5 turniejów (dwa wygrał, a w trzech pozostałych zajął drugie miejsca). Te wyniki w łącznej klasyfikacji dały mu bardzo dobre II miejsce. Zwycięzcą Grand Prix został zawodnik z Bydgoszczy Maksymilian Rogowski.

Gratulujemy naszemu zawodnikowi świetnych wyników i życzymy dalszych tak udanych występów w kolejnych turniejach.