TURNIEJE AMATORÓW

MARCIN KOPEĆ ZWYCIĘZCĄ OTWARTEGO SINGLOWEGO TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR PREZESA ITT GOPLANIA  23-24.03.2019

DRABINKA TURNIEJOWA

 

ARTUR GROBELSKI NAJLEPSZY W OTTZ (15-16.03.2014)

W dniach 15-16.03.2014 na krytych kortach OSiR Inowrocław rozegrano kolejny turniej tenisowy OTTZ  Oldboy zaliczany do klasyfikacji Ligii prowadzonej przy ITT GOPLANIA. Do współzawodnictwa stanęło 14 zawodników. Turniej rozgrywany był metodą pucharową w drabince na 16.

Do półfinałów zakwalifikowali się rozstawieni zawodnicy: KOPEĆ Marcin, GROBELSKI Artur, MICHALSKI Adam oraz nie rozstawiony Piotr KASIBORSKI.  W pierwszym półfinale zagrali KOPEĆ – MICHALSKI. Po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku górą był KOPEĆ, który pokonał MICHALSKIEGO  5/7 6/4 10/6. W  drugim  półfinale  GROBELSKI  pokonał  KASIBORSKIEGO  6/3  7/6. W finale, po bardzo dobrej agresywnej grze GROBELSKI  w dwóch setach wygrał z KOPCIEM 6/4 7/5.
III miejsce zajął MICHALSKI Adam, IV miejsce Piotr KASIBORSKI.

Rozegrano także turniej pocieszenia, w którym zwycięzcą został KAPELIŃSKI Krzysztof. W finale pocieszenia pokonał Jarosława KAWAŁKA 6/7 7/5 10/8.

Zawodnicy którzy zajęli pierwsze cztery miejsca w turnieju głównym i zwycięzca turnieju pocieszenia zostali nagrodzeni przez organizatora turnieju pucharami.


KOPEĆ, LEWANDOWSKI NAJLEPSI W TURNIEJU DEBLOWYM

(15-16.02.2014)

W dniach 15-16.02.2014 r., na krytych kortach OSiR Inowrocław rozegrano kolejny turniej par deblowych. Organizatorem zawodów było ITT GOPLANIA. Na najwyższym stopniu podium stanęła para KOPEĆ Marcin/LEWANDOWSKI Krzysztof. Srebro zdobyła para MAŃKOWSKI Rafał/MICHALSKI Adam, a brąz para GROBELSKI Artur/SOBCZAK Grzegorz. Trzy pierwsze pary zostały nagrodzone pucharami.

Wyniki eliminacji  zamieszczono w tabelkach i drabinkach poniżej.


MARCIN KOPEĆ

ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNEGO 

W dniach 11-12.01.2014r rozegrano II etap turnieju świąteczno – noworocznego. W drugim etapie zawodnicy rozgrywali mecze w dwóch drabinkach o miejsca 1-8 i miejsca od 9-14.
Zwycięzcą  całego turnieju został Marcin KOPEĆ, który w finale pokonał Piotra KASIBORSKIEGO 6/4, 6/0.

Kolejne miejsca zajęli:

3 miejsce- Artur GROBELSKI  , 4 miejsce- Bartosz SOBOLEWSKI, 5 miejsce- Maciej DRABIKOWSKI

6 miejsce- Krzysztof KAPELIŃSKI, 7-8 miejsce- Piotr CHOJNACKI, Jarosław PRILL,  

 9 miejsce – Mikołaj KOPEĆ , 10 miejsce – Grzegorz SOBCZAK, 11 miejsce – Marek MAJCHRZAK

12 miejsce – Tomasz DZIUBICH, 13-14 miejsce – Jarosław HOLZ, JANOWSKI

Wyniki spotkań obrazują poniższe tabele.

Pierwsza czwórka otrzymała z rąk organizatora puchary. Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za sportowa rywalizację i zaprasza na turniej deblowy, który planowany jest w dniach 15-16.02.2014. Turniej planowany jest na 9 par deblowych. O kolejności par decyduje lista klasyfikacyjna Ligii. Zapisy przyjmowane są do dnia 13.02.2014 pod nr 692557666.


KRUSZWICZANIE GÓRĄ

W dniu 03.08.2013, na obiektach OSiR Inowrocław rozegrano kolejny turniej tenisowy zaliczany do Ligi Oldboy’s przy ITT GOPLANIA. Tym razem zawodnicy rywalizowali w grze podwójnej. Do turnieju przystąpiło zaledwie 5 par. W związku z tak małą liczba par rozegrany został on metodą każdy z każdym. Zawodnicy w bardzo upalny dzień musieli rozegrać po 4 mecze – to bardzo duży wysiłek – komentuje organizator zawodów Ryszard STRYJSKI. W wyniku  zaciętej rywalizacji pary zajęły kolejno miejsca:

I miejsce – REICH / CHOJNACKI

II miejsce – LESIKOWSKI / MAŃKOWSKI

III miejsce – CHMIELEWSKI / SZTUBECKI

IV miejsce – PRZYBYLSKI / BOGUSZ

V miejsce – KAWAŁEK / DRABIKOWSKI

Gratuluję zwycięzcom i zapraszam na kolejny turniej – Organizator. 


TOMASZEWSKI ZWYCIĘZCĄ  OTTZ (13-14.07.2013)

W dniach 13-14.07.2013 r na obiektach OSiR Inowrocław rozegrano kolejny turniej tenisowy zaliczany do Ligi Oldboy’s przy ITT GOPLANIA. W turnieju uczestniczyło 12 zawodników. Turniej rozgrywany był w II etapach. I etap – eliminacje rozegrano metodą w 4 grupach po trzech zawodników w każdej. II etap to gra o miejsca w drabinkach. Zawodnicy zajmujący pierwsze miejsca w grupach rywalizowali w drabince na 4 o miejsca od 1-4, pozostali w drabince na 8 o miejsca od 5-12. Po eliminacjach do strefy finałowej zakwalifikowali się: REICH JACEK, TOMASZEWSKI KAROL, DRABIKOWSKI MACIEJ, CHMIELEWSKI MARCIN. W wyniku sportowej rywalizacji czołowe miejsca zajęli:

I miejsce – TOMASZEWSKI Karol

II miejsce – DRABIKOWSKI Maciej

III miejsce – REICH Jacek


MAREK ŻYCHSKI NAJLEPSZY

Marek Żychski

W dniach 8-9.06.2013r., przy słonecznej pogodzie na kortach w Solankach rozegrano pierwszy w tym roku letni turniej w grze pojedynczej Ligii Oldboy przy ITT. Turniej rozgrywano w grupie OPEN. W turnieju głównym wystartowało 12 zawodników. Po rozegraniu I i II rundy w półfinale zameldowali się: turniejowa jedynka, Marcin KOPEĆ oraz Rafał MAŃKOWSKI, Artur GROBELSKI i Marek ŻYCHSKI . 

W pierwszym półfinale KOPEĆ pokonał MAŃKOWSKIEGO 6/0 6/1; w drugim ŻYCHSKI pokonał GROBELSKIEGO. W finale po zaciętym wyrównanym pojedynku, ŻYCHSKI pokonał KOPCIA 3/6 6/3 7/5. III miejsce wywalczył GROBELSKI pokonując MAŃKOWSKIEGO 6/3 6/2.

Rozegrano także turniej pocieszenia. Zwycięzcą został KAPELIŃSKI, który w finale pokonał TOMASZEWSKIEGO 6/0 2/6 6/4.


TURNIEJ 13-14 KWIETNIA 2013 

W dniach 13-14.04.2013, na krytych obiektach tenisowych OSiR Inowrocław, rozegrano IV Otwarty Singlowy Turniej tenisa ziemnego Ligi Oldboy’s prowadzonej przy ITT GOPLANIA .

W zawodach rozgrywanych w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział 17 zawodników. W młodszej grupie +30 faworyta  upatrywaliśmy w gronie rozstawionych : REICH Jacek (1), KOPEĆ Marcin (2), DRABIKOWSKI Maciej (3) i DOKŁADNY Tomasz(4). W półfinale zabrakło jednak trójki turniejowej – Macieja DRABIKOWSKIEGO, który po zaciętym meczu uległ Arturowi GROBELSKIEMU. W półfinałach wyraźnie wygrywali REICH i KOPEĆ.

Mecz finałowy pomiędzy tymi zawodnikami to świetne sportowe, stojące na bardzo wysokim poziomie widowisko. Panowie zaprezentowali świetne zagrania, dużą determinację oraz niesamowitą wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Mecz od pierwszych piłek był bardzo wyrównany. Marcin grał bardzo ofensywny, otwarty i silny tenis, czasami jednak było za dużo mocy a mało precyzji i gry kombinacyjnej. Jacek natomiast zagrał bardzo dobrze w obronie – w zasadzie nie popełniał niewymuszonych błędów, bardzo dobrze poruszał się po korcie, wykazał się niesamowitą walecznością. Kuriozum tego arcyciekawego spotkania był supertiebreak, w którym walczyli piłka za piłkę do stanu 12/11 dla Jacka. Przy tym stanie Marcin zakończył mecz deblem i tym samym uległ świetnie dysponowanemu Jackowi w stosunku 6/4, 4/6 13/11.  III miejsce po V/O zdobył DOKŁADNY Tomasz.

W grupie +45 rywalizowało 5 zawodników, którzy rozgrywali zawody metodą każdy z każdym. Faworyta upatrywaliśmy w osobie Piotra CHOJNACKIEGO. Niestety na drodze do zwycięstwa w turnieju stanął mu bardzo dobrze dysponowany w tym dniu Grzesiu SOBCZAK, który pokonał wszystkich rywali, a Piotrka w stosunku 7/5 6/3 i tym samym zajął I miejsce. Gratuluję  mistrzowi Piotrowi i tak świetnej widowiskowej gry oraz zajęcia II miejsca  – pamiętam że podjął walkę po długiej przerwie w treningu spowodowanej długotrwałą chorobą i za to go podziwiam. Piotr tak trzymaj !!! – komentuje sędzia główny R. STRYJSKI. III miejsce w grupie +45 zajął Marek MAJCHRZAK.

W kategorii +35 rozegrany został także turniej pocieszenia, który wygrał Maciej DRABIKOWSKI. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Panowie grają z roku na rok coraz lepiej, poziom się wyrównuje. Gratuluję wygranym i zachęcam wszystkich do dalszej rywalizacji na kolejnych  turniejach –  podsumowuje turniej R. STRYJSKI.

Poniżej wyniki gier dla poszczególnych grup w rozegranym 13 i 14 kwietnia na kortach w Mątwach Turnieju Oldboy’s. Zdjęcia w galerii.

Grupa +35

Grupa +35 Turniej pocieszenia


Nocny Turniej Singlowy 26-28.10.2012  

Prezentujemy wyniki rozgrywek Nocnego Turnieju Singlowego Oldboy rozegranego w dniach 26/27 i 27/28 października na krytych kortach w Mątwach. Zdjęcia z turnieju w galerii.

 
Lista uczestników Turniej główny Turniej pocieszenia

Turniej Deblowy 13.10.2012 – podsumowanie

Poniżej wyniki deblowego turnieju tenisowego Oldboy rozgrywanego na krytych kortach w Mątwach 13 października 2012.
Turniej rozgrywany był w kategorii „open”. Zwycięzcą została para Lewandowski-Kopeć, pokonując w finale parę Sobolewski-Robakowski 3/6; 6/3; 10/8. Trzecie miejsce zajęła para Reich-Grobelski.
 

Ostatni Turniej Singlowy – podsumowanie

Poniżej wyniki singlowego turnieju tenisowego Oldboy rozgrywanego w Solankach w dniach 29–30 września 2012.
Turniej rozegrywany był w kategorii „open”. Zwycięzcą został Jacek Reich pokonujac w finale Grzegorza Robakowskiego 6/4; 6/2. Trzecie miejsce zajął Jarosław Prill.

 

 

Tabela rozgrywek turnieju głównego
 

Tabela rozgrywek turnieju pocieszenia

 

Turniej Deblowy o puchar Dyrektora OSiR Inowrocław – podsumowanie

W dniu 1 września 2012, na kortach w Solankach, rozgrywany był Turniej Deblowy Oldboy o puchar Dyrektora OSiR w Inowrocławiu (turniej zaliczany do klasyfikacji ligi). Oto jego wyniki:
 
Tabela rozgrywek turnieju głównego
 

Tabela rozgrywek turnieju pocieszenia

 


Trzeci Turniej Singlowy – podsumowanie

W DNIACH 18 – 19.08.2012, NA KORTACH W SOLANKACH, ROZGRYWANY BYŁ TRZECI SINGLOWY TURNIEJ TENISOWY OLDBOY (turniej zaliczany do klasyfikacji ligi). WYNIKI ZAMIESZCZAMY PONIŻEJ. 
Tabela gier o miejsca w dniu 19 sierpnia (niedziela) w grupie wiekowej +30

Tabela gier o miejsca w dniu 19 sierpnia (niedziela) w grupie wiekowej +45
 
Tabela wyników eliminacji w dniu 18 sierpnia (sobota) w grupie wiekowej +30
 

Tabela wyników eliminacji w dniu 18 sierpnia (sobota) w grupie wiekowej +45
 
 

Drugi Turniej Singlowy – podsumowanie

ITT GOPLANIA, W DNIACH 14 – 15.07.2012, NA KORTACH W SOLANKACH, ZORGANIZOWAŁA DRUGI SINGLOWY TURNIEJ TENISOWY OLDBOY (turniej zaliczany do klasyfikacji ligi) ROZGRYWANY W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH (+30, +45).

Poniżej tabela wyników w grupie wiekowej +30
 
 
Poniżej tabela wyników w grupie wiekowej +45