ORANGE BOWL W MIAMI

Inowrocławianka Julia Oczachowska zawodniczka ITT GOPLANIA rozegrała turniej tenisowy Orange Bowl w Miami USA ( nieoficjalne Mistrzostwa Świata ). Turniej główny dziewcząt do 14 lat rozpisany został na 128 zawodniczek. Nasza zawodniczka ze względu na wysoką pozycję w rankingu europejskim do turnieju głównego zakwalifikowała się bez eliminacji. W turnieju osiągnęła miejsce 17-32. W pierwszej rundzie turnieju Julia pokonała ASHLEY Paulinę ABW 6/2 6/1; w drugiej Eli H.Q Mandlik USA 7/6/3 6/1.W trzeciej rundzie przegrała  o szesnastkę z rozstawioną z nr 4 T. Johnson USA 6/4 6/1. T. Johnson w turnieju zajęła 3 miejsce.

Starty Julki finansowo wspomagają: INTER METAL, ROLMET INOWROCŁAW, BUDINO,  CLUB ROTARY, FERMA DROBIU JACEK REICH, OPAK-MET, ABC Marek Roloff, Panowie: Janusz KWIATKOWSKI, Bartosz SOBOLEWSKI, Wojciech KĘDZIORA, Marcin KOPEĆ oraz MIASTO INOWROCŁAW